Oslavte s námi 40. narozeniny Argemy na společném víkendu

Oslavte s námi 40. narozeniny Argemy na společném víkendu

15. 4. 2021

Oslavte s námi 40. narozeniny Argemy na společném víkendu

Zdravíme naše přátele a kamarády, už vás nebudeme déle napínat. Dlouho očekávané narozeninové společné setkaní s fanoušky se uskuteční v termínu 8.-10. dubna 2022 v nádherném prostředí jižní Moravy, kde se natáčel například seriál Vinaři a nebo filmy Bobule.

Tak už asi každý ví, kde to bude. Je to Vinařství U Kapličky v Zaječí nedalo Čejkovic, kde byla Argema v roce 1982 založena. Budeme velice rádi, pokud se k nám přidáte a společně s námi a hlavně my s vámi oslavíme 40. narozeniny Argemy.

Celý tento luxusní hotel bude na víkend 8.-10. dubna 2022 jen a jen náš.

Ceny za 1 osobu budou od 4400,– včetně DPH. Bude to podle druhu a místa pokoje.

V ceně bude mít každá osoba ubytování na celý víkend včetně snídaně, páteční diskotéku v místním Retro klubu, kde my budeme společně s vámi, dále náš sobotní narozeninový koncert ve sklepě Vinařství a navíc na pokoji každý host při příjezdu bude mít od nás na památku speciální narozeninový dárek. Další společné sobotní aktivity s vámi budeme plánovat až na místě.

Jsou tedy pro vás k dispozici velice krásné a moderní pokoje v počtu 29× dvoulůžkový, 28× třílůžkový, 13× čtyřlůžkový, 1× pětilůžkový a 1× šestilůžkový. Některé, již třílůžkové, jsou apartmány a ty ostatní větší jsou už jen apartmány.

Už nyní si tedy začněte plánovat, kdo s kým budete na pokoji a po kolika osobách, protože v pondělí 19.4. v 18:00 hod. zveřejníme na fb a www stránkách Argema speciální odkaz, kde vy sami si začnete již objednávat celé pokoje podle počtu osob – od dvoulůžkových až po velký luxusní apartmán pro 6 osob a ceny zde už budou sečteny za celý pokoj podle počtu osob. Nemůže se tedy v žádném případě stát, že by někdo z vás byl na pokoji s cizím člověkem. I když si myslíme, že až se v neděli společně budeme loučit a odjíždět každý zas domů, budeme všichni jedna velká parta kamarádů a přátel z různých koutů naší krásné země, která bude mít spoustu hezkých vzpomínek, fotek a videí na tyto naše společné 40. narozeniny.

A nyní už se podívejte na fotky a videa jak to vlastně ve Vinařství U Kapličky vypadá a na co se společně s námi můžete už nyní moc a moc těšit.

Máme vás rádi vaše Argema – Pepa, Jarda, Kamil a Ivoš.

Fotky a videa Vinařství U Kapličky zde!

Vaše vzkazy

  • Jméno:
  • Vzkaz:
  • Ponechte prázdné:

Zatím zde není žádný vzkaz. Těšíme se na ten váš.

Novinky | Články | Texty písní | Videa

Partneři

mandak fire
pneu cerveny
mandy zlin
radio-krajan
agenturaone
fresocomp
freso
Fajn rock music
Rock music
internext
ŠŮS

Copyright © 1982 - 2024 Argema, s.r.o. | Created by Aleš Linhart