Co vás čeká a nemine!

Co vás čeká a nemine!

9. 10. 2021

Co vás čeká a nemine!

Přátelé, máme tady pro vás slibované nové informace! Kdo byl ve středu na našem posledním letním koncertě v Týně nad Vltavou, tak ten už ví 😀. Za tuhle akci musíme poděkovat našemu manažerovi, který ji pro Vás kompletně zařídil! Míla Rozner s Argemou spolupracuje už neuvěřitelných 🎉 25 let, a i když to měl poslední 4 roky časově náročnější, tak se o nás stará stále naplno👍!

No ale teď už co nového připravujeme 😀. V listopadu pokřtíme 🍾 konečně CD Andělé, a to s kapelou Tublatanka ve sportovní hale v Hluku. Vstupenky jsou zatím ještě v předprodeji, který najdete na našich stránkách www.argema.cz Příští rok v dubnu pak vydáme nové 💿 CD jako poctu našemu kamarádovi a člověku, který neodmyslitelně patřil k Argemě! Album se bude jmenovat 🧚‍♀️ „Vzpomínky na "Bobra"" a najdete na něm 16 největších pecek od Zbyňka "Bobra“ Horáka! Křest tohoto exkluzivního alba proběhne ve Vinařství u Kapličky na našich víkendech s Argemou, kde oslavíme 40. narozeniny!!

Dalším překvapením bude, že některá CD budou obsahovat speciální poukaz a ti z vás kteří jej v cd najdou, se s námi spojíte a domluvíme se na termínu ve kterém k vám přijedeme zahrát domů, na zahradu, terasu, chalupu, prostě někde k vám! Tam pro vás a vaše kamarády, zahrajeme malý soukromý unplugged koncert😀👍!

Do Vánoc pak pro vás natočíme i klip na legendární argemáckou písničku „Barová zpěvačka“ kterou i zároveň budeme hrát už na letošní Vánoční tour 2021!

Vaše vzkazy

  • Jméno:
  • Vzkaz:
  • Ponechte prázdné:

Zatím zde není žádný vzkaz. Těšíme se na ten váš.

Novinky | Články | Texty písní | Videa

Partneři

ŠŮS
mandak fire
pneu cerveny
mandy zlin
radio-krajan
agenturaone
fresocomp
freso
Fajn rock music
Rock music
internext

Copyright © 1982 - 2024 Argema, s.r.o. | Created by Aleš Linhart