Koncerty

Seznam koncertů

27. 5.pátek23:00
Vlčtejn u PlzněLetní parket 
28. 5.sobota16:45
Velké Poříčífestival 
28. 5.sobota21:30
Valtířovkemp Marína 
3. 6.pátek19:00
Brnofestival 
4. 6.sobota16:00
PřerovVýstaviště 
4. 6.sobota21:30
Rájecslavnosti 
10. 6.pátek18:15
Karvináslavnosti 
11. 6.sobota14:30
Litovelslavnosti 
11. 6.sobota17:00
Soukromá akce 
11. 6.sobota21:30
Ježovslavnosti 
17. 6.pátek20:00
Černošínslavnosti 
18. 6.sobota20:00
HořepníkLetní areál + Tublatanka 
24. 6.pátek18:30
Firemní akce 
24. 6.pátek23:00
Blažoviceslavnosti 
25. 6.sobota20:00
Horní Benešovslavnosti 
1. 7.pátek18:00
Telčfestival 
2. 7.sobota16:30
Ledviceslavnosti 
2. 7.sobota21:00
Újezd u PřeloučeLetní areál 
3. 7.neděle21:00
Uherské HradištěSlovácké léto 
4. 7.pondělí20:00
Olomouckoncert 
5. 7.úterý20:00
Bučovicezámek festival 
8. 7.pátek20:00
Nové Hradykoncert náměstí 
9. 7.sobota18:00
Suchdol nad Lužnicíslavnosti 
9. 7.sobota23:00
Strunkovice nad Blanicíkoncert 
15. 7.pátek21:00
Třebetice u Dačickoncert 
16. 7.sobota14:00
Zbraslavecfestival 
16. 7.sobota19:00
Svitavyslavnosti 
16. 7.sobota21:45
Bludovslavnosti 
22. 7.pátek21:30
ValečovZřícenina hradu koncert 
23. 7.sobota16:00
Libhošť u Nového Jičínaslavnosti obce 
23. 7.sobota19:00
Svésedliceslavnosti 
29. 7.pátek22:00
TopolnáLetní areál 
30. 7.sobota21:00
Dobřichovslavnosti 
5. 8.pátek22:00
KřižanoviceLetní areál 
6. 8.sobota16:00
HlinskoPivovar 
6. 8.sobota19:30
Lipnice nad SázavouFestival 
7. 8.neděle17:30
Přerovslavnosti 
12. 8.pátek20:00
DubňanyLetní noc, přírodní areál 
13. 8.sobota22:15
Sedlec PrčicePouť 
18. 8.čtvrtek18:00
DalešicePivovar 
19. 8.pátek20:30
Beňovletní areál 
19. 8.pátek23:55
VizoviceVizovické trnkobraní 
20. 8.sobota16:30
Sobotkaslavnosti 
20. 8.sobota22:00
Městečko Trnávkaslavnosti 
26. 8.pátek22:00
Býchoryletní areál 
27. 8.sobota14:00
Soukromá akceUnplugged koncert 
27. 8.sobota21:00
Zabrušanyslavnosti 
2. 9.pátek21:00
Bor u Tachovaletní areál 
3. 9.sobota12:30
Praha - LetnáDožínky 
3. 9.sobota16:00
České BudějoviceSokolský ostrov 
3. 9.sobota21:00
Čepřovicepouť 
10. 9.sobota20:00
Lázně Bělohradslavnosti 
16. 9.pátek 
Valašské KloboukyKulturní dům 
17. 9.sobota16:00
Přerovvýstaviště 
17. 9.sobota20:00
Štěpánov u Olomouceslavnosti 
23. 9.pátek21:00
Hranicekoncert Stará střelnice 
24. 9.sobota 
BeznoKulturní dům 
30. 9.pátek21:00
Leština u SvětléKulturní dům 
1. 10.sobota21:00
Žďár nad SázavouKulturní dům 
7. 10.pátek20:30
Radim u Kolínakulturní dům + Telegraf 45 let 
8. 10.sobota18:30
Rychvaldrybí slavnosti 

Odehrané koncerty

1. 4.pátek16:00
Společný víkend - 40. narozeniny Argemy - VYPRODÁNOVinařství U Kapličky - Zaječí 
8. 4.pátek16:00
Společný víkend - 40. narozeniny Argemy - VYPRODÁNOVinařství U Kapličky - Zaječí 
14. 4.čtvrtek16:00
Soukromá akce 
15. 4.pátek21:00
PlzeňŠeříkovka 
16. 4.sobota21:00
ChotěbořKulturní dům 
17. 4.neděle21:00
Rosice u BrnaKulturní dům 
29. 4.pátek22:00
Velké MeziříčíKlub Panorama 
30. 4.sobota21:30
HvozdnáČarodějnice 
6. 5.pátek21:00
Rybníky u M. KrumlovaKulturní dům 
7. 5.sobota21:00
Jestřábí LhotaKulturní dům 
13. 5.pátek19:30
Hluk - sportovní halakřest nového CD + TUBLATANKA 
14. 5.sobota20:00
KroměřížPionýrská louka 
20. 5.pátek22:45
Mrákov u DomažlicKulturní dům 
21. 5.sobota21:00
TřebíčBeer House 
21. 5.sobota17:00
Věžniceslavnosti 

Novinky | Články | Texty písní | Videa

Partneři

  • PKR Rally
  • agenturaone
  • montema
  • slanik
  • fresocomp
  • odpady-hrbac
  • mandyzlin
  • jscargomaxxx
  • netty
  • vysto
  • neudek
  • fire - mandak
  • semper
  • freso
  • jarosovskypivovar
  • Fajn rock music
  • Rock music
  • internext
  • Music City
  • ŠŮS

Copyright © 1982 - 2022 Argema, s.r.o. | Created by Aleš Linhart